MAXTV PRVA LIGA

Pogledajte kako je Vugrinec slomio Osijek

03.09.2012 u 09:23

Slaven Belupo je slavio u Gradskom vrtu te je opet samo na bod zaostatak za vodećim Dinamom. Koprivničani su nanijeli domaćinu prvi poraz u prvenstvu te su pokvarili jubilej osječkog trenera Stanka Mršića koji je u nedjelju bio 400. puta na prvoligaškoj klupi

U vrlo zanimljivoj utakmici u Gradskom vrtu koprivnički Slaven Belupo nanio je poraz Osijeku pobijedivši 2:1. Već u 28. minuti gosti iz Koprivnice su poveli i to preko Delića koji je iz blizine lako svladao domaćeg golmana Vargića. Drugo poluvrijeme donijelo je i 'buđenje' Osijeka koji su izjednačili u 64. minuti iz jedanaesterca, a iz najstrože kazne siguran je bio Kvržić.

Zadovoljstvo domaćina nije dugo trajalo jer je već u 72. minuti Slaven Belupo ponovno poveo i to preko starog majstora Vugrineca kojem je to bio 131. pogodak u hrvatskom prvenstvu.

Sve izvještaje s MAXtv Prve lige možete pročitati na našem web communityju Tribina.hr