Osijek je rano poveo u 14. minuti golom Pušića. U drugom poluvremenu obje momčadi su imale svojih prilika, ali nije bilo više pogodaka. Novi poraz za Slaven Belupo

OSIJEK: Malenica - Tuia, Jelenić, Hasić, Jurišić - Jugović, Dantas - Bukvić, Pušić, Matković - Jakupović

SLAVEN BELUPO: Sušak - Grgić, Božić, Kovačić, Lučić - Agbekpornu, Crepulja - Dolček, Caimacov, Šakota - Nestorovski

• +31
Osijek - Slaven Belupo (15.9.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Marin Franov
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Velika šansa za Slaven! Martinović je pucao iz dobre pozicije, ali Malenica je opet sjajnom obranom spasio Osijek
  • 90'

90'

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade
  • 86'

86'

Velika šansa za Osijek! Prvo Sušak brani udarac Solde zatim je Omerović pucao, ali nije bio precizan
  • 80'

80'

Omerović je ušao umjesto Matkovića
  • 75'

75'

Dobra prilika za Osijek! Cvijanović je pucao iskosa iz šesnaesterca, ali Sušak je odlično reagirao