sve jasno

Dinamo je objavom savršeno rezimirao Kulenovićev performans u samo dvije riječi!

20.08.2024 u 23:38

Dinamo Zagreb ostvario je impresivnu pobjedu protiv Qarabağa u prvoj utakmici play-offa za UEFA Ligu prvaka, trijumfirajući s uvjerljivih 3:0 na stadionu Maksimir.

Dinamo Zagreb ostvario je uvjerljivu pobjedu protiv Qarabağa u prvoj utakmici play-offa za UEFA Ligu prvaka, slavivši s 3:0 na Maksimiru. Marko Pjaca otvorio je rezultat u 29. minuti, dok je Sandro Kulenović s dva gola u drugom poluvremenu (75. i 80. minuta) osigurao Dinamu značajnu prednost.

Nakon utakmice, klub je na Instagramu objavio post s porukom 'Heroj ulice', koja je savršeno sažela njihov trijumf i povezanost s navijačima. Dinamo sada s optimizmom gleda prema uzvratnoj utakmici u Azerbajdžanu.