U uzvratnoj utakmici posljednjeg pretkola Lige prvaka nogometaši Dinama izgubili su na Maksimiru od Young Boysa rezultatom 2:1 i s ukupnih 3:2 ispali iz elitnog klupskog nogometnog natjecanja, zahvaljujući velikom preokretu kojeg su kreirali Švicarci...

Sastav Dinama: Zagorac- Stojanović, Theophile-Cahterine, Dilaver, Leovac - Hajrović, Gojak, Ademi, Dani Olmo, Oršić - Gavranović

Sastav Young Boysa: Von Ballmoos - Mbabu, Wutrich, Von Bergen, Benito - Fassnacht, Sanogo, Sow, Sulejmani - Ngamaleu, Hoarau

Liga prvaka, 4. pretkolo:

Dinamo - Young Boys 1:2 (Hajrović 7 / Hoarau 64, 66), prva utakmica 1:1

• +11
Liga prvaka, 4. pretkolo: Dinamo - Young Boys Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • 90'

90'

Kraj utakmice, Dinamo ide u Europsku ligu
  • 90'

90'

Gavranović se našao u idealnoj situaciji izjednačiti, ali promašio je cijeli gol
  • 90'

90'

Sedam minuta sudačke nadoknade
  • 88'

88'

Budimir je bio u izglednoj situaciji, no na kraju je otišao s loptom izvan terena
  • 75'

75'

Uveo je Budimira umjesto Leovca Nenad Bjelica, sve karte baca u napad
  • 72'

72'

Gredu je pogodio Izet Hajrović iz slobodnog udarca!
  • 66'

66'

GOOOOL za Young Boys! Hoarau je ponovo zabio nakon kornera i sve preokrenuo!
  • 64'

64'

GOOOL za Young Boys! Leovac je srušio Assalea, Hoarau je zabio s bijele točke
  • 59'

59'

Hoarau puca iz slobodnjaka, Zagorac s lakoćom brani
  • 58'

58'

Probao je Hajrović iznenaditi Von Ballmoos iskosa iz prekida, ali nije uspio pogoditi okvir gola