LUDOOOOO!

Dva monstruozna Griffinova zakucavanja

18.12.2012 u 08:57

LA Clippersi prošli su uspješno novu prepreku. U Detroitu su pali Pistonsi 88:76, a samopouzdanje domaćih igrača rušio je svojim zakucavanjima Blake Griffin

Clippersi su produljili svoj pobjednički niz na deset utakmica, a po običaju najzapaženiji čovjek na parketu bio je Blake Griffin.

Košarkaš koji prkosi gravitaciji zabio je 15 koševa od čega su dva bila monstruozna zakucavanja koja su se dogodila kada je bilo najvažnije u posljednjoj četvrtini.

Prvo je Griffin blokirao suparničkog igrača da bi nekoliko sekundi kasnije izveo brutalno 'Alley-oop' zakucavanje za 81:71. No to nije bilo sve!

Isti košarkaš je u posljednjoj minuti još jednom ludo zakucao loptu u mrežicu (86:76), ali sada jednom rukom, nakon što mu je u jednoj kontri suigrač asistirao od table.