hajduk - lokomotiva 2:1

Krovinović: Nema euforije, ništa mi još nismo napravili

26.10.2024 u 20:16

Hajduk je u 11. kolu SuperSport HNL-a pobijedio Lokomotivu 2:1 i pobjegao Dinamu na sedam bodova prednosti.

Momčad Gennara Gattusa povela je u 7. minuti golom Marka Livaje, a gosti su se vratili u 27. minuti nakon katastrofalne pogreške Lovre Kalinića, koji je napucao loptu u Duju Čopa i ona se odbila u gol. Ipak, Hajduk je do pobjede došao u 74. minuti lijepim golom Nike Kristiana Sigura.

Hajduk je tako i 11. utakmicu ove sezone u prvenstvu završio bez poraza što je ponovno raspalilo euforiju među njegovim navijačima, kojih je na Poljudu bilo više od 20 tisuća.

'Među nama ne smije niti će nastati euforija. Nismo još ništa napravili, tek je 11. kolo. Prvenstvo se završava tek u petom mjesecu', rekao je nakon utakmice Filip Krovinović i dodao:

'Na dobrom smo putu, nadam se da ćemo tako i nastaviti. Treba nam samo malo više mirnoće, ali dobro, idemo kolo po kolo. Duga je sezona'.

Hajduk u sljedećem kolu gostuje u Varaždinu, a preko tjedna ga čeka utakmica osmine finala SuperSport Kupa u gostima kod Mladosti iz Ždralova.