Liga nacija

Livaković nakon kraja drame oduševio Maksimir. Pogledajte što je napravio

12.10.2024 u 21:59

Hrvatska nogometna reprezentacija je u trećem kolu elitne skupine Lige nacija s 2:1 pobijedila Škotsku. Momčad Zlatka Dalića je uz puno sreće slomila nezgodnog rivala koji je poveo, a onda je u zadnjim sekundama i zabio gol za 2:2, no VAR je poništio zgoditak zbog zaleđa Adamsa.

Škoti su u zadnjih nekoliko minuta imali nekoliko dobrih prilika, a prava drama se događala u 98. minuti. Kristijan Jakić gurnuo je loptu u vlastitu mrežu nakon jedne škotske akcije, no Hrvatsku je spasio VAR, koji je poništio pogodak zbog zaleđa Adamsa. Nakon što je sudac odvirao kraj, uslijedilo je pravo veselje i na tribinama i na terenu, a najemotivniji je bio Dominik Livaković. Golman Hrvatske je najprije ispucao loptu, a onda je otišao iza gola i naslonio se na reklame i još jednom pokazao koliko mu ova pobjeda znači. Video pogledajte na OVOM linku.

Portugal i Hrvatska imaju po šest bodova, s tim da Portugalci imaju utakmicu manje. Poljska je na tri boda, a Škotska i dalje bez bodova.