engleska liga

Liverpool 'prebolio' poraz od Zvezde i lako se obračunao s očajno lošim Fulhamom

11.11.2018 u 16:45

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 12. kola engleskog prvenstva Liverpool je na svom Anfieldu pobijedio Fulham 2:0

'Redsi' su tako nastavili sjajnu ovosezonsku seriju u domaćem prvenstvu te su nakon 12 kola i dalje su bez poraza.

Liverpool je od samog početka utakmice preuzeo inicijativu, ali Fulham se dobro branio do pred kraj prvog dijela. Tada je u 41. minuti Alexander-Arnold asistirao, a za vodstvo 'redsa' 1:0 zabio je Mohamed Salah.

U istom su ritmu domaći nogometaši nastavili i u nastavku, očajno loši Fulham jednostavno nije bio konkretan i kvalitetan protivnik. Sve nedoumice u ovoj utakmici riješene su u 53. minuti kad je Robertson asistirao Shaqiriju koji zabija za konačnih 2:0.

• +5
Premier liga, Arsenal - Liverpool Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Dejan Lovren utakmicu je gledao s klupe za pričuve, a Fulhamu je ovo bila deveta utakmica bez poraza, a ujedno i šesti poraz u nizu te treća utakmica na kojoj nije uspio zabiti gol. Liverpool je pak stigao do 27. utakmice na svom Anfieldu bez poraza...