REAL - BETIS 2:0

Mbappe napokon zabio u Primeri, ali show mu je ukrala Valverdeova asistencija

01.09.2024 u 23:31

U četvrtom kolu španjolske La Lige nogometaši madridskog Reala su ostvarili drugu pobjedu. Na domaćem terenu su pobijedili Betis 2:0.

Više od sat vremena Real se mučio, odnosno, Betis je igrao vrlo dobro. Gosti iz Seville su i prijetili, ali nisu uspjeli svladati Courtoisa i unijeti dodatni nemir kod domaćina.

Potom je utakmicu riješio Kylian Mbappe s dva pogotka, u 67. nakon fenomenalne asistencije petom Fedea Valverdea i u 75. minuti iz jedanaesterce, čime je Betis bio slomljen. Bili su to prvi prvenstveni pogoci Mbappea nakon dolaska u Madrid. Ranije je postigao jedan pogodak protiv Atalante u europskom Superkupu.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić zamijenio je Mbappea i zaigrao je od 85. minute.