barcelona - real

Modriću se nije svidjela odluka suca koji je prekinuo utakmicu; ovo je razlog

04.08.2024 u 11:01

Barcelona je pobijedila Real Madrid 2:1 u prijateljskom susretu u East Rutherfordu, tijekom pripremne turneje dva španjolska nogometna giganta ekipe u Sjedinjenim Američkim Državama.

Pau Victor doveo Barcelonu u vodstvo u 42. minuti, da bi u 54. minuti postigao i drugi gol za 2:0. Konačnih 2:1 postavio je Nico Paz nakon izvrsnog ubačaja Arde Gulera iz kornera.

Posebno zanimljiv trenutak dogodio se kada je utakmica prekinuta na više od sat vremena.

Naime, u 12. minutu zbog nevremena popraćenog munjama susret je prekinut. Sudac ništa nije prepustio slučaju, čim je čuo grnljavininu i vidio sijevanje odlučio je poslati igrače u svlačionicu.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije i Reala Luka Modrić snažno se usprotivio toj odluci, uvjeravajući suca da se može igrati i da neće biti opasnosti. Međutim, sudac nije promijenio mišljenje te su igrači morali napustiti teren.