nizozemska liga

Pogledajte fantastičan gol kojim je Alen Halilović startao u novu sezonu

11.08.2024 u 17:14

U 1. kolu nove sezone nizozemskog nogometnog prvenstva, Fortuna Sittard je ostvarila 2:0 pobjedu na gostovanju kod Go Ahead Eaglesa. Prvi gol za goste zabio je Alen Halilović u 57. minuti utakmice

Sjajno je u novu sezonu krenuo Alen Halilović u dresu nizozemskog prvoligaša Fortune Sittard.

U 1. kolu je njegova momčad slavila na gostovanju kod Go Ahead Eaglesa 2:0, a domaćine je u 57. minuti 'načeo' naš nogometaš sjajnim golom.

Halilović je loptu primio na desnoj strani kaznenog prostora domaće momčadi, potom je sjajnim lažnjakom svog čuvara poslao 'po ćevape', a onda fantastično naciljao te lijevom nogom pogodio u donji kut za vodstvo Fortune.

Drugi gol za Fortunu zabio je Makan Aiko u 73. minuti, a Halilović je igrao do 85. minute. Za Fortunu Sittard je Halilović do sada odigrao 35 utakmica, zabio je šest golova uz još dvije asistencije. Josip Mitrović je također za Fortunu igrao do 85. minute, dok je bivši napadač Istre 1961 Ante Erceg ušao u igru u zadnjih pet minuta.