CITY PREOKRETOM DO POBJEDE

Pomalo nestvarno zvuči što Englezi pišu o Gvardiolu; ušao je tek u drugom dijelu...

15.09.2024 u 12:45

Nogometaši Manchester Cityja u subotu su na svom Etihadu preokrenuli vodstvo Brentforda i pobijedili 2:1, te nastavili pobjednički niz u Premier ligi

Jedan od junaka pobjede Građana sasvim sigurno je i Erling Haaland, koji je zabio oba gola za Guardiolinu momčad.

Inače, što se Hrvata tiče, Mateo Kovačić igrao je u prvom poluvremenu, dok je Joško Gvardiol ušao u drugih 45 minuta, umjesto Rica Lewisa.

A prema napisima engleskih medija, Gvardiolu je i to bilo dovoljno da još jednom impresionira.

Goal je u svom izvještaju napisao:

'Snagom i iskustvom je nadogradio igru Manchester Cityja u odnosu na Lewisa. Izvrsno je igrao u obrani, a bio je velika prijetnja i u napadu'.

'Manchester City jedva da je imao ikakav problem nakon Gvardiolovog ulaska na poluvremenu', piše 90min.

'Joško Gvardiol je s Rodrijem uveden na poluvremenu kako bi City dominirao u drugih 45 minuta, time se pokazalo koliko je postao važan', piše Manchester City News i nastavlja:

'Elegantna predstava na lijevom boku. Nije imao sreće što nije upisao asistenciju nakon izvrsnog prolaska kroz sredinu'.