pogledajte gol

Portugal je stavio točku na i; udvostručili su vodstvo nakon prekrasne akcije

10.09.2024 u 20:58

Hrvatska mlada (U-21) nogometna reprezentacija u Karlovcu u 8. kolu grupne faze kvalifikacija za Euro 2025 (U-21) igra protiv svojih vršnjaka iz Portugala. Utakmicu možete gledati na MAXSport1 (MAXtv) a tekstualni prijenos uz video golova i najboljih prilika pratite na tportalu

Hrvatska U21 nogometna reprezentacija pretrpjela je poraz od Portugala u kvalifikacijskoj utakmici za Europsko prvenstvo, koja se igrala na stadionu u Karlovcu. Nakon što su gosti poveli u 50. minuti preko Paola Bernarda, mladi hrvatski nogometaši nisu uspjeli pronaći odgovor, unatoč borbenosti i podršci domaćih navijača.

U samoj završnici, Portugal je udvostručio vodstvo u 89. minuti, kada je Carlos Borges postigao drugi pogodak, čime je postavio konačnih 2:0 i osigurao važnu pobjedu za svoju momčad.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport