Nogometaši Rijeke izgubili su 2:1 u prvoj utakmici doigravanja za plasman u jednu od skupina Konferencijske lige u gostima kod Lillea

LILLE: Chevalier - Diakite, Alexsandro, Santos, Gudmundsson - Andre, Gomes - Cabella, Haroldsson, Zhegrova - David

RIJEKA: Labrović - Radeljić, Galešić, Goda, Smolčić - Hodža, Selahi, Janković, Vukčević - Pašalić - Ivanović

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +19
Lille - Rijeka, doigravanje Konferencijska liga, 24.8.2023. Izvor: Profimedia / Autor: Matthieu Mirville / AFP / Profimedia
  • 90'

90'

Kraj utakmice! Lille je pobijedio Rijeku 2:1 u prvoj utakmici doigravanja za plasman u skupine Konferencijske lige
  • 90'

90'

Fruk, Mitrović i Janković su u sudačkoj nadoknadi imali priliku za izjednačenje. Na žalost Chevalier je sjajno ragirao, dva je udarca obranio, a treći je Fruk poslao iznad gola! Šteta, mogla je Rijeka šokirati Lille
  • 89'

89'

GOOOOOOL! Kakav peh za Rijeku, Lille je zabio za 2:1. Strijelac glavom je nakon kornera 17-godišnji Yoro
  • 82'

82'

Yazici je tak ušao i odmah zaprijetio golu Rijeke. Pucao je malo iskosa s desne strane izvan kaznenog prostora. Labrović je bio spreman, ali ta lopta odlazi pored stative, no bilo je to blizu...
  • 80'

80'

Promjena kod Lillea - iz igre je izašao Ounas, ušao je Yazici
  • 78'

78'

Nova promjena kod Rijeke - u igri su Lepinjica i Ilinković, a izlaze Selahi i Ivanović
  • 75'

75'

Lille nastavlja s pritiskom, ali to ostavlja prostor za kontre Rijeke. Sad je pucao Grgić, s nekih 17 metara, ali to je bilo loše i Chavelier lako hvata tu loptu
  • 69'

69'

Lille puca iz svih oružja, iz daljine je sad opalio Gomes, ali nije to bilo precizno
  • 66'

66'

Trostruka promjena kod Lillea - iz igre su izašli Haraldsson, Zhegrova i Santos, a u igri su sad Cavaleiro, Ounas i Zedadka
  • 62'

62'

Slobodan udarac za Rijeku na 25, 26 metara. Janković je pucao, ali taj je udarac otišao preko gola Lillea