RUS - KOR 1:1

Ruski vratar počastio Korejce, Keržakov izjednačio!

17.06.2014 u 23:59

Rusija i Koreja odigrali su ne pretjerano kvalitetnu utakmicu, koja je okončana remijem 1:1. Prvi je pogodio Lee, a njegovom je golu kumovala grozna pogreška vratara Akinfeeva. Poravnao je Keržakov, a to je ostao i konačan rezultat

Rusija - Koreja 1:1 (Keržakov 74', Lee 68')

90'- utakmica je završena!
74'- GOLLLLLLLL! pucao je Džagojev, lopta se odbijala po petercu, a onda je stvar zaključio Keržakov!
68'- GOLLLLLLLLLL! Užasna reakcija ruskog vratara i Koreja vodi pogotkom Leeja
57'- Kim Young-Gwon tukao je s distance, ali Akinfeev brani
46'- drugo poluvrijeme je počelo... Nako kornera, najbolju priliku utakmice promašuje Berezutski. Pogodio je tik pored gola,  u malu mrežicu

45'- poluvrijeme je završilo...
34'- najbolja prilika utakmice pala je za Kooa, ali njegov udarac, kojem je netko iz obrane promijenio smjer, otišao je u korner
31'- udarac s velike daljine iz slobodnog udarca Ignaševiča jedva brani Jung
27'- nakon kornera, lopta pada za Glušakova, ali njegov je udarac iz opasne pozicije blokiran
10'- početno ispitivanje snaga bez posebnih uzbuđenja
0'- utakmica je počela...

Rusija: Akinfeev, Ignashevich, Glushakov, Kokorin, Berezutskiy (c), Shatov, Zhirkov, Samedov, Fayzulin, Eshchenko, Kombarov.
Koreja: S.R. Jung, S.Y. Yun, Y.G. Kim, H.M. Son, C.Y. Park, Y Lee, J.C. Koo, K.Y. Han, S.Y. Ki, C.Y. Lee, J.H. Hong