HRVATSKA - ŠKOTSKA 2:1

Sopić komentirao Dalićevu odluku: 'Mislim da je izbornik pogodio'

12.10.2024 u 20:32

Hrvatska je preokretom s 2:1 pobijedila Škotsku i stigla do druge pobjede u ovom izdanju Lige nacija.

'U drugom poluvremenu smo bili bolji nego u prvom, međutim u zadnjih deset minuta smo odigrali konfuzno i dali Škotima mogućnost da nam oduzmu dva boda. Takve crne rupe nam se ne smiju ponavljati. Po svim parametrima nogometne igre smo zaslužili pobjedu', rekao je Željko Sopić za Novu TV.

'Matanović je zabio lijep gol. Prvo poluvrijeme je bilo komforno, nije bilo promjene strane, brzih dodavanja. Na svu sreću, pobijedili smo', dodao je bivši hrvatski reprezentativac Robert Jarni.

Prvi gol je pao nakon velike pogreške Luke Sučića. 'Dogodi se, jednostavno dogodi se', komentirao je Sopić pa se osvrnuo na Matanovićev gol.

'Izvrsna asistencija Perišića i predivan udarac Matanovića. Jako mi je drago zbog njega. U prošloj utakmici je ulazio u puno prilika, sad je napokon zabio. Mislim da je izbornik pogodio uvrštavanjem njega umjesto Budimira u prvih 11.'

Utakmicu je odlučio Andrej Kramarić 30. golom u reprezentaciji.

'Izgleda jako jednostavno kad Krama dobije loptu u ovakvim situacijama, ali treba pohvaliti Bornu Sosu. Pogledajte njegovu kretnju.'