hoće li se oporaviti?

Trener PSV-a otkrio u kakvom je stanju Ivan Perišić nakon ozljede gležnja

06.10.2024 u 08:05

PSV je u 8. kolu pobijedio Spartu u Eindhovenu 2-1, no tu je utakmicu obilježila ozljeda hrvatskog reprezentativca Ivana Perišića

PSV je pobjedu skupo platio jer se pred sam kraj prvog poluvremena ozlijedio Ivan Perišić!

Naime, u svom tek drugom nastupu za PSV Ivan Perišić je nakon jednog bezazlenog duela u 43. minuti na sredini terena ostao ležati na travnjaku držeći se za gležanj lijeve noge!

Japanac Shunsuke Mito nezgodno je pogodio Perišića u gležanj, a naš je 'vatreni' nakon svega ipak ustao, ali je vidno šepajući dočekao kraj poluvremena. U pauzi ga je trener Peter Bosz ipak odlučio ostaviti u svlačionici...

Nakon utakmice je trener PSV-a otkrio u kakvom je Perišić stanju.

'Perišić je zadobio lakšu ozljedu zbog udarca u nogu. Bio je to dosta jak udarac', rekao je trener PSV-a Peter Bosz poslije utakmice te dodao:

'Noga mu je poplavila na poluvremenu. Protivnik ga je udario iznad gležnja pa sam ga zbog toga morao izvaditi iz igre na poluvremenu. Ništa nije slomljeno, ali...'