Šibenik je od prve minute odlično krenuo u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili golom Majića iz penala u 35. minuti. U 41. minuti Korov je zaradio crveni karton i Zrinski je ostao s igračem manje. Gosti su to kapitalizirali preko Božića u 77. minuti za konačnih 2:0

ZRINSKI OSJEČKO: Stanić Mar. - Unušić, Dalić, Eskinja, Stanić P. - Stanić Mat., Stranput - Korov, Horvat, Pekarić - Dogan

ŠIBENIK: Đaković - Gačić, Punčec, Perić - Majić, Pozo, Marijanović, Cvijanović - Kolega, Torres, Toševski

33. kolo SuperSport Prve lige, Zrinski Osječko - Šibenik 0:2 (Božić, 77') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
33. kolo SuperSport Prve lige, Zrinski Osječko - Šibenik 0:1 (Majić 11m, 35') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +18
NK Zrinski Osječko - NK Šibenik, Prva NL, 2.6.2024. Izvor: Cropix / Autor: Miroslav Slafhauzer
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

Igrat će se još 11 minuta sudačke nadoknade
  • 90'

90'

Još jedan crveni karton za Zrinski! Stanić je napravio prekršaj i dobio je direktni crveni karton
  • 77'

77'

GOOOOL!!! Šibenik je povećao prednost! Božić je potegnuo s ruba šesnaesterca i zabio je prekrasan gol za 2:0!
  • 71'

71'

Zrinski s igračem manje pokazuje inicijativu, ali Šibenik se organizirano brani i čuva minimalnu prednost
  • 62'

62'

Pozo je dobio žuti karton
  • 56'

56'

Slab je ritam igre u nastavku, za sada gledamo borbu na sredini terena
  • 47'

47'

Uff, ovo je mogao biti prekrasan gol! Torres je opalio s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala pored stative