heroj rujevice

Veldin Hodža nije skrivao zadovoljstvo: Nema boljeg osjećaja nego zabiti gol na Rujevici

01.09.2024 u 23:23

U derbiju 5. kola SuperSport HNL-a na Rujevici su Rijeka i Dinamo odigrali bez pobjednika, 1:1. Dinamo je poveo u 22. minuti kada je strijelac bio Bruno Petković, a u 50. minuti konačnih 1-1 je postavio Veldin Hodža

'Teška utakmica. Mislim da je dio utakmice pripao nama, a dio njima. Mogli smo pobijediti. Nakon Olimpije je bitno bilo pokazati karakter. Pokazali smo ga i izvukli bod', kazao je nakon utakmice za MAXSport strijelac za Rijeku Veldin Hodža.

'Nešto smo naučili iz prošle utakmice, a to je da ne primimo rano gol. Mogli smo zabiti i više golova. Idemo tako nastaviti u prvenstvu', rekao je Hodža i sa zadovoljstvom zaključio:

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX sport