Osijek je dominirao od samog početka i dobru igru su okrunili golom Miereza u 15. minuti. U drugom poluvremenu nastavili su istim ritmom i pogotkom Špoljarića u 63. minuti su potvrdili pobjedu i tri boda

OSIJEK: Malenica - Gržan, Žaper, Barišić, Jurčević - Nejašmić, Jugović - Caktaš, Špoljarić, Lovrić - Mierez

GORICA: Banić - Vojtko, Ćosić, Bralić, Krizmanić - Suk, Mrzljak - Majstorović, Petković, Fućak - Jurić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +19
Osijek - Gorica, 19. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Vlado Kos
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 79'

79'

Majstorović je zaradio žuti karton
  • 71'

71'

Osijek i dalje dominra i traži treći go, Mierez je pucao s ruba šesnaesterca, ali obrana mu blokirala udarac
  • 63'

63'

GOOOOL!! Osijek je povećao prednost u nastavku! Špoljarić je naletio na odbijenu loptu nakon obrane Banića i zabio je za 2:0
  • 58'

58'

Osijek dominira u nastavku, ali za sada nema pravih prilika
  • 46'

46'

Josip Mitrović je zamijenio Petkovića
  • 46'

46'

Počelo je drugo poluvrijeme
  • 45'

45'

Kraj prvog poluvremena
  • 36'

36'

Jurić je dobio žuti karton
  • 31'

31'

Još jedna odlična prilika za Osijek! Jurčević je našao Miereza u šesnaestercu, koji je glavom pogodio stativu