SLAVLJE BIJELIH

Pogledajte kako je Hajduk osvojio Sultan Cup

06.02.2012 u 07:52

Nogometaši Hajduka, koji se nalaze na pripremama u turskom Beleku, osvojili su Sultan Cup nakon što su poslije jedanaesteraca svladali bugarski Lokomotiv Plovdiv

Jedanaesterci očito leže igračima Hajduka. Prvo su u polufinalu Sultan Cupa pobijedili Vaslui nakon jedanaesterca, a onda su to ponovili i u finalu protiv Lokomotiv Plovdiva. Bijeli su poveli preko Vukušića u 3. minuti iz kaznenog udarca, da bi Lazarov u 27. minuti izjednačio. Hajdukov napadač Ante Vukušić svojim je drugim golom na utakmici donio prednost 'bijelima' u 32. minuti, a onda je V. Georgijev u 55. izjednačio na 2:2 te je tim rezultatom završio regularni dio utakmice.

Pristupilo se jedanaestercima u kojima su igrači Hajduka bili koncentriraniji, a osvajanje Sultan Cupa donio je splitskom sastavu James, nakon što je ranije Blažević obranio jedanaesterca Joševu.