BILI IZBILI NA DRUGO MJESTO

Pogledajte rapsodiju Hajduka protiv Slavena

24.09.2012 u 09:28

Pred ponovno brojnim i poticajnim auditorijem u Splitu, Hajduk je slavio protiv Slaven Belupa u devetom kolu MAXtv Prve lige s uvjerljivih 3:1 (2:0). Ovom pobjedom 'bijeli' su prekinuli svoj negativni niz, dok su gosti iz Koprivnice doživjeli drugi uzastopni poraz

Momčad Miše Krstičevića potpuno je dominirala i pitanje pobjednika riješeno je već u prvom poluvremenu kada je na krilima mladog Franka Andrijaševića Hajduk utrpao dva gola golmanu Rodiću.

U nastavku utakmice gledali smo ponovno jedan odličan Hajduk, rastrčan i s puno inicijative , da bi Vuković postigao i treći gol za splitsku momčad, a Bušić je efektnim golom tek malo popravio dojam 'farmaceuta' na Poljudu.

Ovom pobjedom Hajduk je zaustavio neuspješnu seriju, a s nova tri boda došli su na bodovnu diobu trećeg mjesta. Slaven im bježi još tri, a Dinamo kod kojeg gostuju za šest dana na kontu ima pet bodova više.