španjolska liga

Ante Budimir opet zabio i Osasunu spasio poraza na gostovanju u Madridu

05.10.2024 u 18:44

U dvoboju 9. kola Španjolske lige Getafe i Osasuna su odigrali 1-1, a gol za goste je zabio hrvatski reprezentativac Ante Budimir

Ante Budimir je u 60. minuti je postigao gol na asistenciju Bryana Zaragoze te tako donio izjednačenje i bod svojoj momčadi na gostovanju u predgrađu Madrida.

Novi gol napadača 'vatrenih' pogledajte OVDJE.

Budimiru je to četvrti gol u prvenstvu, a dva je postigao u prošlom kolu lideru Barceloni.

Osasuna je peta s 15 bodova, a vodi Barcelona s 21 bodom.

• +7
Getafe - Osasuna, španjolska liga, 5.10.2024. Izvor: EPA / Autor: SERGIO PEREZ

Nogometaši Espanyola pobijedili su na svom terenu Mallorcu 2-1 u utakmici 9. kola španjolskog prvenstva.

Klub iz Barcelone je poveo u 18. minutu golom Albanca Marasha Kumbulle u 18. minuti, a prednost je udvostručio Jofre u 47. Konačan rezultat postavio je Antonio Raillo u 68. minuti.

Espanyol je prekinuo niz od tri poraza, a nakon treće pobjede zauzimaju 12. mjesto na tablici s 10 bodova, dok je Mallorca prekinula niz od tri pobjede i nakon trećeg poraza ima 14 bodova na šestom mjestu.