U prvoj utakmici 26. kola MAXtv Prve lige nogometaši Hajduka pobijedili su u Zaprešiću Inter rezultat 3:1, zahvaljujući golovima Bašića, Nižića i Ohandze, ali i crvenom kartonu Mazalovića...

Sastav Intera: Čović - Bosec, Filipović, Begić, Čale - Mazalović, Šarić - Zulim, Puljić, Postonjski - Kolar

Sastav Hajduka: Stipica - Tudor, Nižić, Ćosić, Kvesić - Bašić, Jefferson, Savvas - Vlašić - Erceg, Said

MAXtv Prva liga, 26. kolo:

Inter - Hajduk 1:3 (Kolar 3 / Bašić 34, Nižić 77, Ohandza 88)

• 88'

88'

GOOOOOL za Hajduk! Ohandza je ušao u igru i zabio pogodak kojim je riješio utakmicu na asistenciju Ercega
  • 77'

77'

GOOOL za Hajduk! Zoran Nižić dovodi goste u vodstvo, glavom pokraj Čovića
  • 76'

76'

odlično je sve napravio Erceg, oslobodio se i puca po golu, ali Čović brani
  • 67'

67'

Crveni karton za Mazalovića! Dva žuta u samo dvije minute i Inter je s igračem manje
  • 60'

60'

Hajduk bolji na početku drugog dijela, ali zasad bez vodećeg pogotka
  • 45'

45'

Poluvrijeme u Zaprešiću, utakmica ostaje potpuno otvorena
  • 34'

34'

GOOOOL za Hajduk! Toma Bašić je glavom izjednačio iz blizine nakon ubačaja Savvasa
  • 26'

26'

Bašić u zadnji čaš čisti ispred Kolara, Inter je bio vrlo blizu drugom pogotku
  • 23'

23'

Neprecizan je i Bašić s dvadesetak metara
  • 19'

19'

Najbolja prilika za Hajduk! Kvesić je ubacio, Said oštro puca, ali malo pokraj gola