Lovro Majer nakon remija: Okrenuli smo utakmicu, morali smo pobijediti

• Lu.K.
  • Zadnja izmjena 19.06.2024 18:35
  • Objavljeno 19.06.2024 u 17:36

Hrvatska je odigrala 2:2 protiv Albanije u svojoj drugoj utakmici na Europskom prvenstvu u Njemačkoj. Reprezentativac Majer podijelio je svoja razmišljanja nakon razočaranja u Hamburgu

Hrvatska je u Hamburgu odigrala samo 2:2 protiv Albanije i sada nakon dva kola na Euru ima samo jedan bod. Protiv Italije morat će tražiti pobjedu želi li izboriti osminu finala.

• +90
Euro 2024: Utakmica 2. kola skupine B Hrvatska - Albanija (19.6.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic

Nakon utakmice, svoje dojmove podijelio je Lovro Majer, koji je startao, ali teren napustio nakon prvih 45 minuta:

'Što reći? Tužni smo i razočarani. Albanija je bila bolja u prvom poluvremenu i zasluženo povela. Okrenuli smo utakmicu, morali smo pobijediti na kraju, ali to je nogomet. U drugom poluvremenu smo išli na sve ili ništa, dominirali smo, zasluženo zabili dva gola.'

'Razočarani smo, zasluženo zabili dva gola. Mogli smo si olakšati sve s ovom utakmicom, ali nismo. Bit će teško, ali sve je na nama, možemo i dalje proći skupinu', kazao je Majer.