Luka Sučić je bio neutješan nakon remija s Albanijom: Razočaranje je veliko!

• Janko Badrić
  • Zadnja izmjena 19.06.2024 18:16
  • Objavljeno 19.06.2024 u 18:14

Reprezentativac Hrvatske, Luka Sučić, obratio se novinarima nakon razočaravajućeg rezultata od 2:2 protiv Albanije u prvoj utakmici skupine B

Prva utakmica skupine B je završila neočekivanim remijem 2:2 Vatrenih protiv Albanije.

Hrvatska je ušla u susret prilično bezvoljno, što su Albanci iskoristili u 11. minuti kada je Qazim Laci postigao pogodak. Prvo poluvrijeme završilo je s vodstvom Albanaca od 1:0, ali u drugom dijelu Vatreni su uspjeli napraviti preokret zahvaljujući golovima Kramarića i autogolu Klausa Gjasule. Unatoč tome, to nije bilo dovoljno za osvajanje sva tri boda, jer je albanski igrač postigao gol u 95. minuti, što je rezultiralo konačnim rezultatom 2:2.

Luka Sučić koji je ušao u drugom dijelu utakmice, nakon razočaravajućeg rezultata, stao je pred novinare.

'Razočaranje je veliko. Gotovo smo pobijedili no u zadnjem trenu ispustiš dva boda.'

• +90
Euro 2024: Utakmica 2. kola skupine B Hrvatska - Albanija (19.6.2024.) Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic

Upitan je što se desilo u prvom poluvremenu jer igra Vatrenih nije bila ni blizu nivoa na kojem ih se očekuje.

'Desile su nam se kontre, ne smije nam se to događati. Vodimo, vodimo i ovakva ekipa kao mi treba mirno privesti kraju utakmicu. Jedna velika lekcija iz koje moramo naučiti.'

Prokomentirao je i drugo poluvrijeme u kojem je zaigrao te je rekao što očekuje u utakmici sa Italijom.

'Drugo poluvrijeme je bilo bolje i mislim da je to pravi putokaz za utakmicu sa Italijom. Naravno da možemo pobijediti Italiju, vjerujem u naše kvalitete i optimist sam, ako odigramo protiv Talijana kako smo odigrali ovo drugo poluvrijeme sigurno ćemo pobijediti.'

Iduću, ujedno i posljednju utakmicu u skupini, Hrvatska igra protiv Italije, 24. lipnja s početkom u 21 sat.