nakon derbija

Marko Rog otkrio razloge pada u igri Dinama: Bili smo prazni...

02.09.2024 u 06:13

Dinamo i Rijeka su u derbiju 5. kola SuperSport HNL-a na Rujevici u nedjelju odigrali 1:1. Susret je analizirao veznjak 'modrih' Marko Rog

Dinamo je poveo u 22. minuti kada je strijelac bio Bruno Petković, a u 50. minuti konačnih 1-1 je postavio Veldin Hodža. No, očigledan je bio pad u intenzitetu igre Dinama u drugom poluvremenu, u jednom se trenutku činilo kako su se 'modri' jednostavno 'ugasili' i povukli...

'Dobro smo ušli u utakmicu i bili bolji. Nismo iskoristili neke dobre šanse. Rijeka nas je nakon toga pritisnula', kazao je nakon susreta veznjak Dinama Marko Rog za MAXSport i priznao:

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

'Bili smo malo prazni nakon ove utakmice u srijedu. Nismo uspjeli pobijediti. Ovo je jedan od najtežih terena u HNL-u. Nesvjesno smo se povukli...'

Prekinut je Dinamov pobjednički niz...

• +47
Rijeka - Dinamo, SuperSport HNL, 1.9.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL

'Rijeka je dobra ekipa, nešto se i njih pitalo. Nismo uspjeli izdržati bez primljenog gola. Hajduk? Na vrhu smo ljestvice, a to i je naš cilj. SuperSport HNL je osnova svega, bez njega nema europskih utakmica. Moramo se malo odmoriti i onda pripremiti za hajduk i Europu', zaključio je Rog.