Nakon ovih riječi Domagoja Duvnjaka nema se više što dodati

• S.Š.
  • Zadnja izmjena 29.07.2024 17:04
  • Objavljeno 29.07.2024 u 14:43

Hrvatski rukometaši nakon vrlo dobrih 20-ak minuta prvog poluvremena protiv Slovenije u završnici su 'pali', a u nastavku je stigao još bolniji završetak. Naime Slovenci su stigli do pobjede 31:29 i stvorili problem našim rukometašima

Jasno, nakon utakmice u redovima hrvatskih rukometaša bila je prilično komorna atmosfera.

Kapetan Domagoj Duvnjak smogao je snage i ovim riječima potvrdio ono što smo svi vidjeli.

'Dobro smo krenuli u utakmicu. Žao mi je što nakon prvog poluvremena nismo imali dva, tri razlike jer smo bili bolji. Međutim nakon par naših gluposti Slovenci su se vratili. U drugom dijelu se nismo sastavili s obranom. Primili smo 18 golova. Vlah i Janc su radili što god su htjeli. U napadu smo imali dosta promašenih zicera, koncentracija je pala i zasluženo smo izgubili.'