Piksija je na poluvremenu dočekao šokantan prizor: Trojica igrača Srbije su...

• Janko Badrić
  • Zadnja izmjena 22.06.2024 08:35
  • Objavljeno 22.06.2024 u 08:35

Nesvakidašnje scene na poluvremenu Srbije i Slovenije, trojici igrača je pozlilo od vrućine. Na sve se osvrnuo i izbornik Srbije, Drakan 'Piksi' Stojković te je naknadno najavio finalni ogled u skupini C protiv Danske.

Srbija je jučer remizirala sa Slovenijom (1:1) u susretu 2. kola Europskog prvenstva, a do boda koji ih ostavlja u igri za prolazak dalje 'Orlovi' su došli pogotkom Luke Jovića u 96. minuti. Izbornik Dragan Stojković danas se pojavio pred medijima i izvijestio da su trojica srpskih nogometaša kolabirala na poluvremenu zbog visokih temperatura.

'Nije lako igrati. Jučer se utakmica igrala u 15 sati i na poluvremenu su dva-tri igrača kolaborirala. Bilo je teško trčati, boriti se, posebno nakon primljenog gola.'

Srbija će protiv Danske odlučivati o plasmanu u drugi krug Eura. 'Orlovima' je potrebna pobjeda, a selektor Dragan Stojković Piksi uvjeren je da njegova ekipa može savladati favoriziranog protivnika.

'Ovdje nijednu ekipu ne smijete podcijeniti. Sve je to jedan gol plus ili minus, tvrdi se igra. Meni se sviđa to što smo takmičarski raspoloženi i da se ne predajemo', rekao je Stojković i o osvrnuo se na jučerašnji meč.