United - FULHAM 1:0

Počela nova sezona Premier lige; debitant slomio Fulham za pobjedu Uniteda

16.08.2024 u 23:05

Nova sezona engleskog nogometnog prvenstva započela je teškom 1:0 domaćom pobjedom Manchester Uniteda protiv Fulhama na Old Traffordu.

Jedini gol na utakmici postigao je novi napadač Crvenih vragova Joshua Zirkzee u 87. minuti kada je odličnim udarcem u sam kut proslijedio ubačaj Garnacha. Gol pogledajte ovdje. Zirkzee, 22-godišnji Nizozemac, stigao je ovog ljeta iz Bologne za 42,5 milijuna eura. United je mogao i do uvjerljivije pobjede, ali je u 94. minuti Garnacho promašio prazan gol.

U subotu su na rasporedu dvoboji Ipswich Town - Liverpool, Arsenal - Wolverhampton Wanderers, Everton - Brighton, Newcastle United - Southampton, Nottingham Forest - Bournemouth i West Ham United - Aston Villa.

U nedjelju će na travnjak Brentford - Crystal Palace i Chelsea - Manchester City, dok će kolo u ponedjeljak zaključiti Leicester City - Tottenham Hotspur.