Al-Nassr uvjerljiv

Pogledajte Brozovićevu golčinu, ali i dva vrhunska slobodnjaka njegovih suigrača

27.08.2024 u 23:35

Nedavno umirovljeni hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović postigao je gol u utakmici u kojoj je njegov Al-Nassr svladao Al Feihu na gostovanju s 4:1.

Brozović je ušao u kazneni prostor s lijeve strane i snažnim udarcem povisio rezultat na 3:0, čime je postigao svoj šesti pogodak u dresu Al-Nassra.

Prva je to pobjeda za Al-Nassr u novoj sezoni saudijskog nogometnog prvenstva.

Već u petoj minuti utakmice, gosti su poveli zahvaljujući golu Andersona Talisce, koji je postigao nakon asistencije Cristiana Ronalda. U završnici prvog poluvremena, 39-godišnji Ronaldo također se upisao u strijelce, postigavši svoj drugi gol u novoj sezoni iz slobodnog udarca s ruba kaznenog prostora.

Al Feiha je uspjela smanjiti zaostatak u 86. minuti golom Fashiona Sakale, ali Al-Nassr je potvrdio pobjedu kada je Talisca postigao svoj drugi gol u sudačkoj nadoknadi, prekrasno pogodivši iz slobodnog udarca.