nije mu lako

Razočarani Radomir Đalović iskreno priznao: Preživjeli smo neke teške situacije...

15.08.2024 u 22:17

Nogometaši Rijeke u gostima su izgubili 2:0 od Elfsborga u uzvratnoj utakmici 3. pretkola Europske lige. Riječani će se pokušati kvalificirati za jednu od skupina Konferencijske lige, a susret je komentirao novi trener Radomir Đalović

Vodeći gol za Elfsborg zabio je Michael Baidoo u 68. minuti, a konačnih 2:0 postavio je Ahmed Qasem golom u 83. minuti.

Riječani će tako za tjedan dana na Rujevici ugostiti ljubljansku Olimpiju u prvoj utakmici doigravanja za plasman u jednu od skupina Konferencijske lige.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

'U prvom poluvremenu smo izgledali dobro, imali smo neke prilike. Poslije smo pali, očekivao sam da se u drugom poluvremenu dignemo. Preživjeli smo neke teške situacije, ali onda smo dobili gol nakon individualne pogreške', rekao je trener Rijeke Radomir Đalović nakon poraza te dodao:

'Pokušali smo se vratiti, ali nismo uspjeli. Protiv ovakve ekipe, koja igra dosta fizički nogomet i na ovakvom terenu, dojam je da smo možda trebali napraviti bolji rezultat u prvoj utakmici. Ali nemam što zamjeriti svojim igračima... Sada gledamo prema Istri 1961, a onda gledamo dalje prema Olimpiji'

Prije Olimpije Rijeku očekuje Istra 1961 koja je uvijek zahtjevan protivnik...

• +30
Elfsborg - Rijeka, Europska liga, 3. pretkolo, 15.8.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Jorgen Jarnberger/Bildbyran/PIXS

'Moramo se prvo dobro spremiti za Istru 1961 jer nakon utakmice na ovom terenu će neki igrači sigurno biti jako umorni. Protiv Puljana ćemo neke stvari okrenuti, dati ćemo nekim drugim igračima šansu, a onda u četvrtak protiv Olimpije dati sve što imamo i u konačnici ući u Konferencijsku ligu', razmišlja Đalović koji se za zahvalio navijačima koji su potegli veliki put da bi svoju momčad bodrili u Švedskoj. Na žalost, u Hrvatsku se neće vratiti sretni...

'Velika šteta, iskreno mi je žao. Dali smo sve od sebe da ih razveselimo. Pozvao bi ih ovim putem da nam daju podršku prvo za vikend, a onda i u četvrtak. Ovim mladim momcima, koji su pokazali i danas da imaju potencijal, sigurno puno znači ako imaju njihovu podršku', zaključio je novi trener Rijeke Radomir Đalović nakon poraza u Švedskoj.