KOD KUĆE

Rusi slavili protiv Slovaka u prijateljskom susretu

26.05.2014 u 20:19

U pripremnom susretu uoči odlaska na Svjetsko prvenstvo u Brazil Rusija je na Petrovski stadionu svladala Slovačku s minimalnih 1-0

Reprezentacija pod vodstvom Fabija Capella odradila je svoju prvu pripremnu utakmicu uoči Svjetskog prvenstva u Brazilu. Pred 11 i pol tisuća gledatelja u St. Peterburgu na stadionu Zenita svladala je Slovačku s minimalnih 1-0.

Sve do 82. minute Slovaci su odolijevali napadima Rusije, međutim u završnici susreta primili su pogodak koji ih je odveo u poraz.

Slovaci su u toj akciji izgubili loptu kada su se pokušavali otvoriti i krenuti u kontranapad, Kombarov je povukao napad domaćina, proslijedio loptu na lijevu stranu do Kanunikova koji je idealno centrirao za Keržakova, potpuno usamljenog u sredini kaznenog prostora. Napadač Zenita lakoćom je glavom poslao loptu u mrežu.

Keržakov je u igru ušao sedam minuta ranije kada je zamijenio Aleksandra Kokorina. Sljedeću provjeru Rusi će imati 31. svibnja protiv Norveške.