supersport hnl

Trener Slaven Belupa bio je razočaran: Teško mi je išta reći, još se nisam smirio

20.10.2024 u 19:12

Slaven Belupo je u 10. kolu na svom terenu izgubio od Hajduka 2:0, a 'farmaceutima' je VAR poništio čak dva gola. Trener Mario Kovačević razočarano je komentirao susret

VAR je u samo nekoliko minuta Slaven Belupu poništio dva gola, 'farmaceuti' su na samom startu utakmice nadigrali Hajduk, ali na kraju nisu izdržali. Više od 'časnog' 2:0 poraza nisu mogli.

'Teško mi je išta reći, još se nisam smirio', kazao je nakon utakmice trener Slaven Belupa Mario Kovačević te nastavio:

'Dobro smo ušli u utakmicu, slutili smo da ćemo povesti. Emocionalno smo se potrošili na poništenim golovima i utakmica je otišla u, za nas, krivom smjeru. Pokušali smo u drugom poluvremenu nešto promijeniti, ali Hajduk je iskusno smirio utakmicu. Mogu im čestitati, a mi se okrećemo sljedećoj utakmici.'

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Možete li tih pola sata dominacije produžiti protiv momčadi iz sredine tablice?

'Vjerujem da možemo. Da smo zabili gol, sve bi bilo drugačije. Centimetri su odlučivali. Hajduk ima iskustvo da iz ničega stvori prednost, ali mene veseli ta naša igra. Vjerujem da možemo i da već u sljedećoj utakmici hoćemo', nada se Kovačević te napominje kako je morao igrati bez nekih važnih igrača u veznome redu:

'Mislim da smo u sredini dominirali, ali bilo bi još bolje da su oni danas bili s nama. Nisu njihovi izostanci krivi za poraz, trebamo pametnije odigrati u nekim situacijama kako bi ostvarili pozitivan rezultat.'

• +15
Slaven Belupo - Hajduk (20.10.2024.) Izvor: Pixsell / Autor: Slavko Midzor/PIXSELL

Bili ste nezadovoljni sa suđenjem, pogotovo s drugim golom Hajduka...

'Doktor mi je rekao da Bosec ima mali potres mozga. Nismo htjeli riskirati s njim. Za gol sam se bunio zbog visoko podignute noge, ali ne zanima me suđenje, neka sude kako hoće. Uvijek se to sudilo, ne razumijem. Ako ih veseli da to rade protiv Slaven Belupa, neka nastave', zaključio je Kovačević.