NAPORAN DAN

U prvoj današnjoj utakmici Hajduk slavio protiv Croatije, zaigrao i Perišić

18.07.2024 u 14:06

Splićani rade punom parom na terenu i izvan njega

Nogometaši Hajduka ostvarili su pobjedu od 2:0 u prijateljskom susretu s Croatijom Zmijavci.

Hajduk je poveo u 31. minuti. Na ubačaj s desne strane najbolje je reagirao Rokas Pukštas i udarcem glavom svladao protivničkog vratara.

U 67. minuti konačnih 2:0 postavio je Roko Brajković. Hajdukov napadač lijepo se driblingom oslobodio svog čuvara i udarcem s distance zatresao mrežu.

Trener Gennaro Gattuso koristio je u ovom susretu samo 14 igrača, a Bijele u popodnevnom terminu od 18.30 sati očekuje još jedna utakmica u kojoj će im protivnik biti sastav Širokog Brijega.