pravi suigrači

Baturina proslavio pobjedu objavom; Bernauer je odgovorio i nasmijao sve!

21.08.2024 u 15:58

Dinamo je u prvoj utakmici playoffa Lige prvaka na Maksimiru uvjerljivo pobijedio azerbajdžanski Qarabag rezultatom 3:0.

Golove su postigli Marko Pjaca u 29. minuti i Sandro Kulenović u 75. i 80. minuti. Među onima koji su na društvenim mrežama proslavili pobjedu bio je i Francuz Maxime Bernauer.

'3:0 kod kuće u posebnoj atmosferi. Sjajan momčadski duh. Hvala svima na podršci. Poluvrijeme. Zajedno to završimo,' napisao je Bernauer na engleskom jeziku. Ubrzo nakon toga, Martin Baturina mu je u šali odgovorio: 'Nauči hrvatski.'

Francuz mu je odgovorio na engleskom, dodajući jednu riječ na hrvatskom: 'Igrač utakmice, a sad još i komentiraš... Stani da me naučiš loše riječi, jebiga.'

Baturina je potom objavio nekoliko fotografija s utakmice, uz komentar: 'Dikod uđer, dikod ne uđe.' Bernauer je na to odgovorio na hrvatskom: 'Nauči zabijati.'

• +78
Dinamo - Qarabag, Liga prvaka, kvalifikacije, 20.8.2024. Izvor: Cropix / Autor: Goran Mehkek