pogledajte gol

Cucurella je na Euru pjevao pjesmu o Haalandu; norveški robot mu je savršeno odgovorio!

18.08.2024 u 18:49

Erlingu Haalandu je trebalo samo 18 minuta da natjera Marca Cucurellu da požali zbog pjesme s Eura 2024.

Prošlosezonskom najboljem strijelcu Premier lige bilo je potrebno samo 18 minuta da postigne svoj prvi gol ove sezone, upisavši se među strijelce protiv 'Bluesa' na Stamford Bridgeu u nedjelju.

No, misli navijača odmah su se usmjerile na Cucurellu kada je Haaland doveo aktualnog prvaka Premier lige u vodstvo od 1-0. Prisjetimo se pobjede Španjolske nad Engleskom rezultatom 2-1 u finalu Eura 2024., kada se Cucurella drsko našalio na račun napadača Man Cityja.

'Haaland, bolje ti je da drhtiš, Cucurella dolazi,' pjevao je Španjolac u mikrofon tijekom proslave 'La Roje'.

Nažalost za Cucurellu, Haaland je bio taj koji se s lakoćom oslobodio njegove obrane u petercu Chelseaja i doveo City u vodstvo. Navijači na društvenim mrežama brzo su primijetili ovu situaciju.

'Cucurella je potpuno nadigran i ne može se nositi s Haalandom koji mu dopušta da postigne gol, a sada neka pjeva! Neki ljudi sami pišu svoju sudbinu,' napisao je jedan korisnik na platformi X.

'Nogometni scenariji su tako predvidljivi jer je Haalandov gol protiv Cucurelle bio najočitiji ishod ikada,' našalio se drugi.

Prvi Haalandov gol ove sezone pogledajte OVDJE.