HRVATSKA - POLJSKA 1:0

Dalić: Premalo je ovo navijača za Hrvatsku

09.09.2024 u 08:13

Hrvatska je golom Luke Modrića pobijedila Poljsku 1:0 u drugom kolu nove sezone Lige nacija.

'Jako dobro smo igrali svih 90 minuta. Ovo je velika pobjeda, koja nam puno znači. Igrači su se trudili, bili strpljivi i navijači su nas podržavali cijelu utakmicu', rekao je hrvatski izbornik Zlatko Dalić na konferenciji za medije nakon utakmice u Osijeku.

'Petra Sučića sam izvadio na poluvremenu jer je imao žuti karton. Bio je opterećen, bojao se da u debiju ne dobije drugi žuti. Oba početna napadača, Petković i Matanović, su se potrošila. U fazi obrane su trčali, borili se, ulazili u prilike, nije ih išlo.'