hrvatski nogometaši

Pogledajte Perišićevu asistenciju u visokoj pobjedi PSV-a

26.10.2024 u 21:34

PSV je u 10. kolu Eredivisie pobijedio Zwolle sa 6:0 i došao do desete uzastopne pobjede u prvenstvu. Branitelj naslova ima osam bodova više, ali i dvije utakmice više od prvog pratitelja Utrechta.

PSV je već na poluvremenu vodio 2:0, a posao mu je dodatno olakšao Zwolleov igrač Younes Namli, koji je u 44. minuti dobio izravni crveni karton.

Domaćini su svoju prednost povećali u 50. minuti kad je Ivan Perišić lijepo ubacio s desne strane, a Malik Tillman rutinski zabio za 3:0. Bila je to prva Perišićeva asistencija u novom klubu, a možete je pogledati OVDJE.

PSV je do kraja susreta dominirao, Ricardo Pepi je svojim drugim golom na utakmici u 58. minuti povisio na 4:0, a Jasper Schendelaar je u 71. zabio autogol za 5:0. Perišića je u 74. minuti zamijenio Johan Bakayoko i u 89. minuti postavio konačnih 6:0, a Luuk De Jong je sedam minuta ranije promašio i penal. Perišiću je ovo bio četvrti nastup za nizozemskog prvaka, a još čeka na prvi gol.