HAJDUK SLAVIO 5:1

Pogledajte Hajdukov obračun sa Zagrebom

12.08.2012 u 22:40

Nogometaši Hajduka s uvjelrjivih 5:1 pobijedili su Zagreb te su se 'utaborili' na vrhu provligaške tablice

Na krilima velike pobjede nad Interom, Hajduk i njegovih 15-tak tisuća navijača okupljenih na Poljudu, očekivali su lagan posao protiv posljednjeplasirane momčadi lige, protiv momčadi koja do ovog kola nije osvojila ni bod, a ni postigla gol.

I tako se krenulo u utakmicu, pa je već u drugoj minuiti vratar gostiju spašavao svoju mrežu. Ovog puta je uspio, ali u 11. minuti, nakon što je Franko Andrijašević sjajno proigrao Antu Vukušića - Igor Vidaković je bio nemoćan te je morao po loptu u mrežu. I očekivalo se da će Zagreb u tom trenutku 'puknuti'. Ipak, Zagreb je smogao snage, četiri minute kasnije je izjednačio - i tu je praktički bio kraj 'pjesnika'.

Hajduk je do kraja poluvremena zabio gol preko Caktaša, a u drugom poluvrmenu ponovio igru kao iz Milana, kada je stradao Inter. A kako je sve to izgledalo na Poljud i zašto je Maglica doživio ovacije Torcide, pogledajte u sažetku.