Dva gola Kramarića, ništa od zadarskog iznenađenja

19.07.2013 u 19:56

• +6

Dinamo - Zadar, MAXtv Prva liga - 2. kolo

Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL

Drugo kolo MAXtv Prve lige otvorili si Dinamo i Zadar. Hrvatski prvak dočekao je dalmatinskog prvoligaša u Maksimiru (20.15), a tekstualni prijenos pratite na tportalu gdje možete pogledati i golove s toga dvoboja

Dinamo je uspješno krenuo u obranu naslova. 'Modri' su se u prvom kolu poigrali s Osijekom, a sada im u goste dolazi Zadar koji je kod kuće teško stradao od Hajduka (1:5).

Sve osim uvjerljivog trijumfa Jurčićevih izabranika bilo bi ogromno iznenađenje, ali gosti su najavili kako će skupo prodati svoju kožu.

Inače, sve utakmice MAXtv Prve lige, pa tako i ovu, možete uživo pratiti na kanalima Arenasport ili putem PPV usluge, a ako niste korisnik MAXtv-a, utakmicu možete pogledati i preko 'pay per view' online servisa match.tportal.hr. Ako ste korisnik community portala Tribina.hr utakmice možete gledati ako na vrijeme osigurate svoju ulaznicu.

274864,274744,274564,274521
Dinamo - Zadar 3:0

90' - kraj utakmice
90' - 3:0 - GOOOOL - Šimunić je uputio snažan udarac u zadarski peterac, a na pravom mjestu je bio Čop
88' - 2:0 - GOOOOL - Kramarić je nadskočio svojeg čuvara za novi gol
81' - Čop je izveo slobodnjak, a Gluić izvadio loptu ispred grede
78' - Kramarić je sve mogao riješiti, sjajno ga je uposlio Brozović, Dinamov naapdač je zaobišao golmana, ali je njegovu loptu gotovo na crti zaustavio zadarski branič
73' - sada je Dinamu poništen gol, Zadrani su sami ubacili loptu u mrežu, ali je prije toga Husejinović bio u zaleđu
64' - nakon duplog pasa sa Čopom, Soudani je okušao udarac, ali nije bio ni blizu okvira gola
58' - Begonja je zabio za Zadar, ali je opravdano poništen gol zbog zaleđa
56' - 1:0 - GOOOOOOL - nakon ubačaja iz kuta, lopta je stigla do Kramarića koji preciznim udarcem s 13 metara uz pomoć desne Gluićeve vratnice trese mrežu

Pogodak Kramarića

52' - ništa se nije promijenilo u odnosu na prvo poluvrijeme, Dinamo ima loptu, ali bez prave situacije za pogodak
46' - počelo je drugo poluvrijeme, umjesto Halilovića i Antolića ušli su Soudani i Husejinović

45' - kraj siromašnog prvog dijela
42' - još jedan ubačaj u zadarski šesnaesterac, opet je tu bio Šimunović, ali ponovno ništa, vratar Gluić nije imao razloga intervenirati
38' - Kramarić je ubacio s desne strane, a Šimunović glavom pucao bezopasno prema zadarskim vratima
33' - najizgledniju situaciju za gol imao je Zadar, bio je udarac sa 18 metara koji se odbio od Dinamovog braniča te je lopta išla u visokom luku preko Migliorea, on je nekako skrenuo loptu koja je pogodila vratnicu te se odbila njemu u ruke

Vratnica Zadra

30' - od Dinama nismo ništa vrijedno spomena vidjeli nakon pola sata
23' - Kramarić je s lijeva iskosa s 12-13 metara pucao pored lijeve Gluićeve vratnice, bial je to dosad najbolja situacija za 'modre'
20' - izderao se Jurčić na igrače, nije zadovoljan onime što pružaju na terenu
18' - zaprijetio je i Zadar, udarac Begonje sa 18 metara, ali visoko preko gola
16' - Dinamo pokušava preko bokova, ali ta silna ubacivanja ne daju nikakvog rezultata
11' - Leko je na desnoj strani prevario čuvara, oštro ubacio, ali ravno u ruke Gluića
7' - Dinamo i dalje pritišće, ali ubačaji u zadarski šesnesterac nisu bili opasni po gostujućeg vratara Gluića
2' - zaprijetio je Halilović iz daljine, lopta se od zadarskog bloka odbila u korner
1' - počela je utakmica, Dinamo je odmah jurnuo prema vratima Zadra

Dinamo: Migliore, Leko, Šimunić, Šimunović, Pivarić, Antolić, Halilović, Sare, Brozović, Čop, Kramarić
Zadar: Gluić, Vasilj, Sarić, Con, Gržan, Surać, Ivančić, Begonja, Prahić, Muić