'IZ SVLAČIONICE'

Radoševićev gol godine spasio Rijeku protiv Dinama

04.04.2015 u 16:30

Pred nama su dva 'udarna' ogleda 27. kola MAXtv Prve lige, a u prvom se na Kantridi sastaju vodeći sastavi prvenstva Rijeka i Dinamo

Rijeka - Dinamo 2:2 (1:0)
Strijelac: Balaj 30 / Pjaca 46, Sigali 82

Rijeka: Vargić - Tomečak, Mitrović, Lešković, Leovac - Radošević, Bradarić, Jugović (od 61. Močinić), Alex (od 78. Ivančić), Sharbini - Balaj
Dinamo: Eduardo - Pinto, Taravel, Šimunović, Sigali - Ademi (od 67. Vukojević), Machado, Matel - Fernandes (od 77. Ćorić), Pjaca, Henriquez

95' - redari spašavaju suce od Zorana Mamića koji je utrčao u teren i urla na suce

94' - GOOOOL: Radošević s 28 metara 'probija mrežu' Eduarda za veliko slavlje u Rijeci
93' - Eduardo skida udarac Vešoviću s pola metra. Sjajna obrana Portugalca!
91' - četiri minute nadoknade
88' - Henriquez promašuje prvu meč loptu glavom
83' - sudac je isključio Fernandesa koji je s klupe ušao slaviti. Bio mu je to drugi, ali Dinamo nema igrača manje

82' - GOOOOOL: Sigali zabija nakon ubačaja Machada i lošeg 'čišćenja'
74' - Pjaca traži igranje rukom Sharbinija na podu, čini se da ruke nije bilo
71' - Rijeka više teži prema protivničkom golu, ali prilika nema
64' - u padu se ozlijedio Ademi, suigrači sugeriraju izmjenu. Ulazi Vukojević
58' - odličan dupli pas Ademija i Fernandesa, 'Makedonac' puca u blok s 20 metara
53' - Jugović dribla Eduarda i pada, Strahonja nije dosudio, čini se, prilično jasan penal za Rijeku
50' - sve se zbiva na sredini terena, čekaju se nova uzbuđenja

46' - GOOOOOL - u prvom napadu nastavka Pjaca je na dodavanje Fernandesa izjednačio na 1:1
46' - počeo je nastavak dvoboja

45' - momčadi odlaze na odmor
40' - pruža se pomoć Ivi Pintu nakon ogleda s Leovcem

30' - GOOOOOOOL: Bekim Balaj pogađa iz blizine nakon gužve i konfuzije Taravela
28' - oštar ubačaj Sharbinija iza leđa natrčalog suigrača
25' - prvi žuti za Jugović nakon prekršaja na Taravelu
20' - jak tempo na mokrom travnjaku, zatišje što se prilika tiče
15' - sudac tolerira grube startove
7' - i drugi Dinamov Čileanac promašuje priliku. Fernandes sa 10 napucava ravno u Vargića
3' - Henriquez izlazi pred Vargića, no promašuje suprotni kut s 15 metara
2' - visok tempo od prvog napada, čekaju se prilike
1' - minuta šutnje za Zdravka Ćiru Kovačića, ne i za Hrvoja Ćustića...

Rijeka je rezultatski neopterećena, a Kek i Mamić možda će nešto i taktički skrivati uoči važnijeg ogleda u kupu
Do kraja prvenstva još je deset kola, a uspije li Dinamo osvojiti barem bod bit će relativno blizu prvenstvenoj tituli bez poraza