MAXTV PRVA LIGA

Hajduk slavio, golovi padali iz zaleđa

13.04.2013 u 18:50

Večernji subotnji termin rezerviran je za utakmicu 27. kola MAXtv Prve lige između Hajduka i Cibalije (19 sati), a tekstualni prijenos pratite na tportalu

Cibalia je u opasnoj zoni, a sada joj slijedi teško gostovanje na Poljudu s kojeg se bodovi teško odnose. Ipak, gosti nisu bez šanse, osim većeg motiva Vinkovčani imaju manje muka s izostancima. U Hajduku nemaju čak deset nogometaša na raspolaganju.

'Utakmicu želimo odraditi angažirano, ne samo jer želimo biti što bliže vrhu nego i zbog dugih momčadi koje se bore za ostanak kako ne bi ušli u neke priče oko kalkulacija. Igrat će oni najbolji i spremni,' izjavio je strateg 'bilih' Mišo Krstičević.

Hajduk – Cibalia 2:1

90+2' - kraj utakmice
90' - igrat će se dvije minute sudačke nadoknade
86' - nema snage Cibalia za preokret
79' - GOOOOL - 2:1 nakon ubačaja, Vuković je zabio, ali je Hajdukov napadač možda bio u zaleđu
71' - Cibalia je ostala s desetoricom, Mišić je dobio drugi žuti karton, nepotreban start
67' - Pavličić je tukao sa 20-ak metara, lopta je prošla pored lijeve vratnice
64' - osim dima s tribina koji je smanjio vidljivost, ništa zanimljivo se ne događa na travnjaku
56' - Sušić je opalio sa 17 metara, vratnica je spasila Cibaliju
46' - počelo je drugo poluvrijeme

45' - kraj prvog poluvremena
44' - Filipović je pokušao iznenaditi Blaževića s desna iskosa sa 16 metara, ali je Hajdukov vratar bio spreman
39' - 1:1 - GOOOOL - iz prve prilike gosti su izjednačili. Mišić je krasnim driblingom izbacio iz igre zadnju liniju domaćina, Blažević je obranio negov udarac, ali je odbijenu loptu u mrežu pospremio Bartolović
33' - 'bili' su nastavili s pritiskom, drugi gol visi u zraku. Cibalia izgleda nemoćno
27' - GOOOOL - 1:0 - Sušić je opalio, Matković obranio, ali je naletio Caktaš koji je iz blizine zatresao mrežu
25' - akcija Caktaša i Vukovića, Vuković je dobro pucao, ali Matković je to sjajno zaustavio
22' - prvi pokušaj Cibalije, Mišić s 18 metara, visoko preko grede
20' - gužva u vinkovačkom šesnaestercu, lopta je na rkaju došla do Vukovića koji je opalio prizemnu loptu, ali ravno u Matkovića
17' - gosti su bezopasni, igra se na jedan gol
12' - lopta je nakon ubacivanja sretno došla do Vukovića koji je bio sam ispred Matkovića, ali mu je vinkovački vratar uspio ući u udarac
8' - Hajduk je pritisnuo Vinkovčame, ali zasad bez konkretne prilike za pogodak
3' - Kouassi je pucao sa 16 metara, ali lopta je prošla pored lijeve vartnice
1' - počela je utakmica

Lokomotiva - Slaven Belupo 5:0