NE PROPUSTITE

Pogledajte golijadu Osijeka i Splita

26.02.2012 u 19:46

Posljednja utakmica 19. kola MAXtv prve lige između Osijeka i Splita donijela je odličnu igru i čak pet pogodaka u mreži. U vrlo zanimljivoj predstavi u Gradskom vrtu, Osijek je iščupao pobjedu 3:2

Nogometaši Osijeka i Splita odigrali su dopadljivu utakmicu u Gradskom vrtu. Gledatelji su mogli vidjeti čak pet pogodaka, odlični Osijek u prvom dijelu i odličan Split u drugom. No, pobjeda je ipak pripala domaćinima.

Osijek je već u 24. minuti vodio 3:0 nakon golova Maglice (14. i 18.) te autogola Jelića. No, nakon odlične igre u prvih 45 minuta domaćini su se u nastavku potpuno opustili, dok su gosti ubacili u brzinu više. Na kraju su se Splićani golovima Čulića i Jelića uspjeli potpuno rezultatski približiti, čak je Jelić u 89. imao izvanrednu prigodu izjednačiti, no pobjeda je ipak ostala u Gradskom vrtu.