SLAVEN UVJERLJIV

Nesretni autogol dotukao Osijek u Koprivnici!

09.08.2015 u 22:48

U nedjeljnoj utakmici 5. kola MAXtv Prve lige nogometaši Slavena pobijedili su u Koprivnici Osijek rezultatom 3:0 i tako stigli do prvog trijumfa ove sezone...

Nakon zasluženih remija u gostima kod Rijeke i Hajduka, momčad Željka Kopića konačno je došla do punog plijena i zasluženog slavlja ove nedjelje na domaćem terenu. Koprivničani su protiv Osijeka bili bolja momčad tijekom većeg dijela utakmice i na kraju relativno lako stigli do tri boda koji ih guraju u gornji dom MAXtv Prve lige.

Utakmica je igrana po sparnom vremenu, no nije nedostajalo uzbuđenja. U 15. minuti Slaven je trebao povesti, no Ejupi koji je izašao sam pred Mikulića pucao je točno u gostujućeg golmana. Osijek je u 30. minuti mogao odgovoriti, ali udarac iz voleja Matića iz blizine odlazi malo preko gola.

Pet minuta kasnije Slaven je poveo. Odlično je ubacio Savić iz slobodnog udarca, a još bolje glavom reagirao Goran Paracki koji je preciznim udarcem svladao osječkog golmana.

U 51. minuti Nikola Mandić isključen je zbog oštrog prekršaja i Osijek se našao u velikim poblemima. Oni su postali još veći u 69. minuti, kada se lopta nakon dvije krasne obrane Ozobićevih udaraca nesretno od Radotića odbila u mrežu.

Zasluženu pobjedu Slavena potvrdio je u 84. minuti Delić kojem je loptu poklonio Mikulić, pokvarivši tako dobar dojam koji je do tada ostavio u Koprivnici.

Slaven je ovom pobjedom preskočio Osijek i probio se na peto mjesto MAXtv Prve lige.