18.08.2013 u 18:55

• +4

MAXtv Prva liga: Hajduk - Slaven

Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL

Nogometaši Hajduka u nedjeljnoj su utakmici MAXtv Prve lige ostvarili pobjedu protiv Slaven Belupa rezultatom 1:0

Sastav Hajduka
: Kalinić - Vršajević, Maloča, Milović, Mikanović - Andrijašević, Anđelković, Pašalić - Sušić, Maglica, Mujan.

Sastav Slavena: Rodić - Purić, Plazanin, Edson, Melnjak - Čanađija, Crepulja - Rak, Brlek, Filipović - Glavica.

MAXtv Prva liga, 6. kolo:

Hajduk - Slaven 1:0 (Maglica 77)

Tijek utakmice:

Kraj - Hajduk je uz puno muke uspio slomiti Slaven i ubilježiti tri boda
88' - prilika za Slaven, Roskam je pucao iz kosa, lopta odlazi pokraj vratnice
85' - Hajduk kontrolira utakmicu i čini se da gosti nemaju snage za preokret
77' - goool za Hajduk! Maglica je odbijenu loptu ugurao u mrežu!
70' - Hajduk i dalje napada, ali jalovo...izlazi Sušić, ulazi Bencun
63' - Maglica ponovo sam pred Rodićem, Slavenov golman mu odlično skida
59' - Melnjak puca visoko iznad gola
58' - još jedan slab udarac domaćih, Rodić lovi u ruke pokušaj Pašalića
54' - još jedan dalekometni udarac Mujana, koji odlazi pokraj gola
51' - velika prilika za Hajduk! Maglica je pucao iz blizine, Rodić mu sjajno obranio
49' - Filipović se probio u kontri prema golu Hajduka, ali njegov udarac je potpuno bezopasan
Poluvrijeme - Hajduk nije stvorio dovoljno velikih prilika i morat će poboljšati igru na drugom dijelu
45' - dobar udarac Mujana s lijeve strane, lopta pogađa vanjski dio mreže
39' - Mujan sada puca iz daljine, par metara iznad gola
35' - Pašalić ostao sam na 20 metara, puca, ali preko gola...mogao je i dodati
34' - zaprijetio je sada Andrijašević sa desne strane, Rodić se baca i sigurno brani
33' - novi odličan udarac Filipovića, ovaj put u suprotni kut, Kalinić teškom mukom izbija u korner
27' - prilika za Slaven, Filipović je opalio iskosa, Kalinić brani svoju prvu stativu i izbacuje u korner
26' - kakva šansa za Hajduk! Maglica je izbio sam s desne strane, ali odlučio sam ubaciti u sredinu, a tamo nema Mujana
23' - Mikanović se ozlijedio kod Hajduka, ulazi Luka Lučić
21' - nova opsada gola Slavena, ali bez završnog udarca...Rodić kupi ubacivanje Pašalića
14' - Sušić puca glavom, ali Rodić s lakoćom brani
4' - Pašalić puca iz blizine nakon izgubljene lopte Rodića, ali iznad gola
1' - dvoboj je počeo, Slavenu prvi ozbiljni napad, ali Brleku bježi lopta u gol aut

Nakon ispadanja od Dile Gori, Tudorov Hajduk pokušat će protiv Slavena ostvariti trijumf koji bi ga vratio u sam vrh MAXtv Prve lige.
Slaven je pak predzadnji i bod u Splitu dobro bi mu došao u borbi za opstanak, a tri još i više…